| Alycuta a întrebat:

Va salut membrii din TPU. vreau să aflu ce s-a întâmplat în episodul nr 107 din Tradarea. Ofer fundă celui sau celei ce-mi răspunde foatre bine, sau îmi răspunde cu-n link

Răspuns Câştigător
| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Mete este asteptat de familia lui, dar acesta nu vine. In schimb pe langa ei trece Tugrul si acestia isi dau seama ca ceva nu este in regula. Filiz nu are scapare din accident. Mama lui Ayca ii invinovateste pe Cemile si Osman pentru ca au rapit-o.Bahar vine la Soner ii lasa un bilet isi i-a hainele si pleaca. Cemile primeste un telefon in care i se spune ca Mete nu mai este in inchisoare.Deniz ii da scrisoarea lui Soner si acesta o citeste. Fetita cand aude ce este scris incepe sa planga si fuge sa vada daca si-a luat hainele. Mete este adus undeva in afara orasului si tinut sechestrat. Ayca a fost logodita fara voia ei cu un alt barbat. Soner o cauta pe Bahar dar nu o gaseste nicaieri. In oras s-a instituit haosul.Mete este dus din locul in care statea, undeva departe. Cartile lui Arif au fost arse de politisti.Berin a nascut un baietel pe care l-a botezat Ahmet. Ibo si-a deschis o banca in care i-a angajat pe socrii lui Kemal si Neriman. Hakan o urmareste pe Carolin pentru a vedea ce mai pune la cale. Mete este adus acasa. Cemile cand vine la atelier gaseste usa deschisa iar Tugrul este inauntru.
Cemile primeste un telefon si la capatul firului era Mete. Arif vede masina lui Tugrul si-l gaseste la Cemile in atelier, acesta il ataca si-l intreaba de Mete dar Tugrul nu vrea sa spuna. Cemile merge la institutia puscariei si le cere acestora sa-l gaseasca pe Mete.Bethul o anunta pe mama lui Ayca ca aceasta se casatoreste cu Osman. Cele doua vin sa le intrerupa casatoria dar au venit prea tarziu. Arif este adus la locul unde era Mete dar nu s-au intalnit. Deniz vine la petrecerea unei fetite si o gaseste pe Bahar in
interiorul tortului. Au ramas amandoua uimite cand au dat una de cealalta.
Dupa ce l-a batut bine Tugrul i-a dat drumul lui Arif. Mete este adus in fata lui Tugrul.

1 răspuns: