| MrDanixus a întrebat:

Va salut oameni fara ocupatie happy am o problema, cu 3 zile in urma mi-am rupt piciorul, stau toata ziua la calculator si ma plictisesc, am vazut aproape toate filmile si serialele ( sa fi stiut nici nu ma uitam la ele ) si acum nu am ce face... Azi am terminat de vizionat serialul Merlin, si mi-a placut foarte mult, cine stie vreon film sau serial ca Merlin, poate putin mai diferit dar tot asa sa fie, cu magie, magicieni, dragoni, si asa mai departe!

3 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

De ce nu incerci sa te uiti la anime-uri. Exista o lista enorma de seriale de acest gen, pentru toate varstele, sunt singura ca nu te vei plictisi.

| TeenAnonWolf a răspuns:

Legend of The Seeker
Teen Wolf
Uita-te e super big grin

| MrDanixus explică (pentru TeenAnonWolf):

Le-am vazut deja big grin vreau sa continuie Legend of The seeker, nu prea s-a terminat normal.