| Andreea1403 a întrebat:

Hey, guys! Recent am terminat de vizionat serialul "The Big Bang Theory". Mi-a placut foarte mult, insa nu gasesc nimic asemanator cu acesta. Precizez faptul ca ceea ce mi-a placut in mod special in acest serial a fost umorul si jocurile de cuvinte. Daca stiti un serial asemanator, ajutati-ma va rog. Merci! happy

2 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Nu s-a terminat, în toamnă apare următorul sezon, deci nu e totul pierdut laughing. Măi, sincer, și eu caut un serial cât de cât asemănător, comedie dacă se poate, cu personaje la fel de țăcănite, inteligente și hilare. Nu prea am cu ce să te ajut, dar dacă vrei ceva comedie până revine serialul - așa, ca să umple golul laughing -, poți încerca Seinfeld, Friends și Family Guy (în cazul în care nu le-ai văzut până acum), iar dacă le epuizezi pe astea și te plictisești rău, merg și Two and a Half Men și Modern Family.
Dacă găsești ceva la fel de bun ca The Big Bang Theory, să mă anunți și pe mine, nu ține doar pentru tine!

| Andreea1403 explică (pentru Disharmony):

Merci frumos! Fii sigur ca te anunt laughing Ma bucur ca am mai gasit pe cineva care se uita la TBBT, esti una din putinele persoane pe care le stiu ca vizioaneaza asta. laughing