| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toti, va rog mult care imi puteti spune si mie daca stiti filme romance, comedy cred ca se incadreaza filmul: este vorba de doua persoan, o femeie si un barbat, indragostiti lulea, pe parcurs se mai cearca din cauza unui coleg al tipei aparut, iar el o intreaba daca va pleca in alta tara/oras la alt job nu stiu sigur l'am vazut acum mult. Mai tarziu femeie se duce la aeroport sa ia avionul apoi barbatul se duce dupa ea, el realizeaza ca avionul deja a plecat, iar ea vine cu un taxiu si il vede pe strada stand in ploaie. Daca stiti filme cu subiect de genu va rog sa imi spuneti poate o fi cel pe care il caut. Dau funda celui care gaseste filmu pe care il vreau :* Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

"How to make love to a woman" are un sfârşit asemănător celui descris de tine, adică el crede că ea a plecat, dar ea se întoarce după el cu un taxi şi se regăsesc în ploaie... http://www.youtube.com/watch?v=qC4gPYIMyhI