| FrancezuRN a întrebat:

Vă salut, știe care-va, cum se numeste un serial, pe un post de desene, animate, este vorba, de niște adolescenți, care sunt in cautarea oamenilor, toți adultii disparuse,
Cam atat imi amintesc,!
Stie cineva?

4 răspunsuri:
| Reddfox a răspuns:

Ed, Edd si Eddy.

| RoxB a răspuns:

Gravity Falls? Scooby-Doo? Ben 10?

| FrancezuRN explică (pentru RoxB):

Nu. nu erau desene, animate, erau cu adolescenti adevărați, era ca si un film. doar ca era adresat copiilor. erau niște băieți. si o fata sau 2, și ei căutau, părinții, adulti. era difuzat, pe un post, mai ne-cunoscut, mi se pare ca era gen, jetix,.

| RoxB a răspuns (pentru FrancezuRN):

Aaa, OK. Live-action pentru copii nu stiu, nu pot sa te ajut.