| kidu03 a întrebat:

Va uitati la Miss fata de la tara? Daca da de cine va place? Cn vreti sa castige? Pe cine simpatizati cel mai putin?

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Da, ma uit. Este foarte interesanta emisiunea. Eu as vrea sa castige Alina (daca ea vreau sa castige normal ca o simpatizez) si are multe sanse. Aseara a fost pe locul 1 ea cu Elena. Nu imi place de Elena. Vrea numai voturi. Sunt curioasa cine o sa intre in finala dintre Georgiana si Dorinathinking

| Coryyyyy a răspuns:

Alina Neacşu, din Lereşti

| Auraa_6217 a răspuns:

Mie imi place Alina pentru ca e si frumoasa si desteapta, dar are momente in care se crede superioara.Totutsi ea as vrea sa castige.