| lavynya1 a întrebat:

Va uitati la serialul clase 406? Cum vi se pare/

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

E un film despre adolescenti, ni se potriveste aproape tuturor.
Este vorba si despre sex si despre invatatura. e foarte fainbig grin
Adica e o placere sa te uiti, sa vezi ce prostii mai facibig grin
Te invata si ce farse sa faci la directorwhistling
Exemplu [cu bomba aia sub birou]laughing)
chiar daca in film a iesit urat.laughing

6 răspunsuri:
| BlackPrincessBitch a răspuns:

E interesant serialul, daca pot spune asa. Daca stam sa ne gandim in anul 2003 tematica telenovelei era destul de dezbatuta, adolescenti care se drogheaza, care sunt implicati in furturi sau in alte afaceri ilegale, era ceva impresionant, plus de asta devine si mai palpitant cand se adauga povestile de dragoste adolescentine sau necazuriile care se dezfasoara in centrul unei familii.

| aaaaaaa1 a răspuns:

Da ma uit.
este fff misto:X

| SkittlesS a răspuns:

Da mi se pare cool dar nu il mai da la TV pakat...

pup

StupiDream

| georgyana98georgy a răspuns:

Eu ma uit cand am timp si mi se pare interesant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto

| Anna99_8426 a răspuns:

E super dragut filmul si desi eu nu l-am vazut de la inceput de curioasa am cautat pe internet de la ep 1 si acum il vad pe tot deja am ajuns la ep 100