| Syimona a întrebat:

Va uitati la The Vampire Diaries?
Daca DA spuneti-mi si mie cum devine Elena vampir si ce o sa se intample cu Damon, dar cu jeremi si jenna? Si ce se intampla mai departe?

9 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

In carte elena devine vampir din cauza lui katherine.insa cartea e foarte diferita de film... damon nu cred ca o sa moara,adica ce ar mai fi serialul asta fara damonbig grin, insa cred ca elena va muri adica nu cred ca va alege intre stefan si damon, si in carte elena moarehappy
iar jenna dupa cum ai vazut se va transforma in vampirsadiar jermy poate ramane cu bonnie asta in cazul in care nu pateste nimic dupa ce inceraca sa il omoare pe klausbig grin

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Nu-i da funda!
Ce ma mai inervati voi pe mini cu funDiTZele voastre!
Jenna o sa fie vampir, Jeremy sper sa ramina cu Bonnie, Damon canesha nu moare, cap' eu nu ma mai uit la film si impreuna cu mine vreo 10 milioane de oameni si Elena., vreau sa o vad vampir!
rolling on the floor tongueP

| Saya a răspuns:

Pana la sfarsitul sezonului 2 elena nu va deveni vampir iar jenna v-a muri din pacate omorata de niklaus. Jeremi ramane cu Boonie iar stefan pleaca cu niklaus respectand intelegerea pe baza careia i-a salvat viata lui damon.

| Static a răspuns:

Pai, momentan nu-s tiu cum va deveni Elena vampir, dar stiu din carte si din cele anuntate in sezonul 3 ca va deveni vampir. Damon este muscat de Tylor varcolacul in sezonul 2 episodul 20, iar rana se extinde este pe moarte, ce se va intampla cu el aflam in episodul 22. Sigur nu moare, pentru ca apare in sezonul 3 cica. Jeremi ramane tot uman, si este cu Bonnie se pare. Dar Jenna a murit. In episodul 21, Klaus a omorat-o dupa ce a transformat-o in vampir. Mai departe Elena se va confrunta cu iubirea dintre Stefan si Damon. big grin

| iubeschusky a răspuns:

Pai si u crezi ca noi putem vedea viitorul?laughing
mai bine te uiti vinerea asta ca apare alt episod. abia astept sa il vad.si eu sunt curioasa rau dar totusi astept sa apara celalalt episod.cred ca elena nu ajunge vampir.imi dai funda te rog?:X

| bLaCkk196 a răspuns:

Elena devine vampirbatting eyelashes doar daca o omoara claus. sau ce trebuie sa ii faca=)

| moonstalker a răspuns:

Elena devine vampir pentru ca Damon o forteaza sa-i suga sangele, pentru a nu muri de tot (dupa ce o omoara klaus, elena reinvie ca vampir). Damon este muscat de Tyler, nu moare, pentru ca in ultimul episod Stefan reuseste sa descopere antidotul: sangele unui vampir original (Klaus). doar ca pentru a pune mana pe antidot, Stefan face o intelegere cu Klaus si astfel pleaca cu el din oras. intre Elena si Damon are loc un hot kiss, oferit de Elena smug deci, ce bine ca nu a murit Damon, ca altfel nu as mai fi urmarit in contiunare laughing din pacate, Jenna moare pentru ruperea blestemului, Jenna fusese transformata in vampir. asteptam cu nerabdare sezonul 3 :X

| 1woman a răspuns:

Elena devine vampir si va fi impreuna cu damon, jeremi cu boonie...iar jenna va muri ucisa

| Ylaria_Deaa_1999 a răspuns:

Hei papalailorhappy ce asteptati sez 3 pai acuma e si 7 baaalaughing))