| andreyucadragutzica a întrebat:

Cine e mai dragut din the vampire diaries damon; stefan sau jeremi?

Răspuns Câştigător
| lola79 a răspuns:

Damon normal

8 răspunsuri:
| alexsoare a răspuns:

Il iubesc pe Damon. Il ador pe Stefan, iar felul in care Jeremy a evoluat pe perioada intregului show este de-a dreptul seducator!
Cum ma poti pune sa aleg?

| kattya96 a răspuns:

Sincer desi cred ca Damon e cel mai dragut, cred ca Stefan mi se potriveste mult mai bine big grin. Da eu tot cred ca Damon e dragut :X

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Damon...Dar si Stefan...
Nu ma pune te rog sa aleg caci nu pot`!:X
Amandoi sunt foarte foarte draguti:X:X:X:X:X

| afrodita3333 a răspuns:

Damon e preferatu meu...intodeauna mi-au placut baieti rai pentru ca sunt de fapt foarte sensibili. big grin

| Gini a răspuns:

Elenaaaa. laughing

| MistikLife a răspuns:

Jeremi si damon... stefan e prea incruntat

| TeTisSa a răspuns:

Damon love struck! dar si Stefan e super dragut love struck

| anymaria_9985 a răspuns:

Damonwinking