| Bitsuu a întrebat:

Va uitati la wrestling? Care e luptatorul vostru preferat si de ce?[ funda pentru cine are acelasi preferat ca si mine whistling]

Răspuns Câştigător
| raluzz a răspuns:

Randy Ortonhappy
Pentru ca e foarte bun, daca nu ar fi el ar fi cam naspa pentru ca, compania ar da faliment ( nu zic ca nu sunt si altii la fel de buni cum ar fi John Cena etc )...Si sa recunosc e foarte frumos big grin

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mie imi place Mark Calaway(Undertaker)

| Shine_1620 a răspuns:

CM Punk happy
De Ce?
Pentru ca este cel mai bun din companie
si spune totu' pe fata
nu ca
JOHN CENA
happy!

| Anonim_2871 a răspuns:

John Cena Si Randy Orton:X

| BosssLikes a răspuns:

Randy Orton pentru ca ieste o "Vipera" si nu sti cand isi imprastie veninul

| SerbanX a răspuns:

CM Punk, Chris Jericho si Edge De ce? Pentru ca, ganditi-va practit ei au format WWE ei sunt pionierii SI II RESPECT pacat ca nu mai e Y2J in companiesad

| SeBy_9318 a răspuns:

Sin caara

| Wait4Nothing a răspuns:

John Cena...E foarte frumosss!

| madalush97 a răspuns:

John cena pentru ca imi place cum loveste si are corpul foarte bine format, ceea ce il ajuta in wrestling.