| MANDY_2679 a întrebat:

Vampire Diaries, episodul 6 straight face trebuia sa apara de vineri online si nu a aparut :p nu stiti dc?

sad nu il gasesc niciundee.

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna Mandy!
Si eu vineri trebuia sa primesc email de la site cu confirmare ca sa uploadat al 6-lea episod din Vampire Diaries, dar am asteptat si verificat toata seara dar nu a aparut inca din pacate.
Trebuie sa mai asteptam.
Nici mie nu imi place sa fiu tinuta in suspans, dar asta este.
Ma bucur ca mai sunt pe site fani Vampire Diaries.

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Au avut vacanta saptamana trecuta. apare maine in America si vineri la noi.

| Crisyy a răspuns:

Nu a aparut pentru ca nu sa facut un episod vinerea trecuta.au avut o pauza...deabea vineri asta apare episodul 6 happy

| Mmarryy a răspuns:

O sa apara pe 21 oct la ei deci probabil 22-23 oct pe site-uri. Nu a fost difuzat saptamana trecuta nu stiu sigur din ce motive. Oricum cand apare poti sa il iei de aici www.filmeseriale.com
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Jadeite a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/......s_episodes
o fost pauza de 2 saptamani intre 5 si 6

| gabriela007 a răspuns:

Www.bmtd.ucoz.com, aici este vampire diares pana la ep 27

| marui08 a răspuns:

Au luat pauza o saptamana. Maine aparelove struck
Deabia astept day dreaming blushing

| Christinaa18 a răspuns:

Episodul 6 o sa apara joi ...saptamana trecuta nu a fosthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut vineri. vineri a fost reluare. apare vinerea asta.winking