| BreeTanner a întrebat:

Hi all! kiss Stiti cumva cand apare episodul 12[sezonul 2 bineinteles] din The Vampire Diaries? Si de ce doar atunci? Trebuia sa apara azi sad.
Mersi Mlt big hug [funditabatting eyelashes]love struck

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunt in vacanta, apare abia pe 28 ianuariestraight face

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tocmai pe 28 ianuarie sad

| Tera a răspuns:

Va aparea pe 28 decembrie. nu stiu de ce doar atunci dar sa stii ca si eu imi doresc sa apara mai repede

| Tera a răspuns:

McDreamy are dreptate, am cautat si apara pe 28 ianuarie, scuze:d

| veronica a răspuns:

Asa stiu si eu pe 28 ian, sunt in vac, si nu numai seralul asta mai sunt cateva serale care s-au oprit si incep in ian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi este 28 ianuarie si n-a aparut