| stefan107 a întrebat:

Vat rog spuneti un serial ce va placut foarte mult sau un film foarte bun...

8 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

The Vampire Diaries sau True Blood (sunt seriale) poti gasi si maim ulte si interesante pe vplay.

| Alexandrup a răspuns:

Serial supernatural si film the grudge

| maverick0102 a răspuns:

Seriale:Lost(GENIAL),Dexter(GENIAL),Prison Break, The Vampire Diaries,True blood,Supernatural,Smallvile
Filmebig grinonnie Darko(ultimul pe care l-am vazut){E GENIAL}Drive,The Entited,Warrior(f.bun), the italian job, V for Vendetta (toate sunt filme f bune iale cu incredere)

| Soaree a răspuns:

Poti viziona Ghost Whisperer... este vechi dar este superbb in plus sunt sezoane noi trebuie vazut si film care mi-a placut mult a fost In Time trebuie sa il vezi:X

Bafta!

| georgianatdr123 a răspuns:

The vampire diaries e cel mai super seriallove struck si film The Grudge

| ღRαmøOoღ a răspuns:

E vechi dar mie mi-a placut "Nea Marin Miliardaru " :) Daca vrei sa-l vizionezi uite adresa :
http://filmeromania.blogspot.com/2009/04/nea-marin-miliardar-1979.html
O seara buna :)! La multi ani de Sf. Ion daca ai pe cineva :D!

| paulx94x a răspuns:

Serial: Grey's Anatomy. filme care mi-au placut: Spiderman 3, Sherlock Holmes 2, You again, Gigolo de 2 baniwinking

| Paul1126 a răspuns:

Serial:Supernatural,film:jumper,spawn,twiling,lord of the ring,harry potter,spiderman,Ghost rider, 2012, avatar, avionul Condamnatilor, casa fantomelor etc...