NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Vi s-a întâmplat să vreţi să găsiţi filme pe o anumită temă cu un scenariu anume şi să nu există nicăieri ceva măcar vag asemănător? Mie în ultimul timp aproape că-mi vine să mă apuc de făcut scenarii şi filme, să am la ce să mă uit. Ce creaţie cinematografică v-ar plăcea să apară, dintre cele care încă nu există (o poveste pe scurt)?
Şi o întrebare suplimentară pentru cinefili mai mult: cunoaşteţi regizori vegani sau măcar vegetarieni? Mi-aţi putea da nişte nume, o listă?

86 răspunsuri:
| Alex99999999 a răspuns:

No

| Andreww97 a răspuns:

Raspunsul meu nu are nici o legatura cu intrebarea ta, insa vreau sa iti recomand filmul psihologic Shutter Island.

| NOname explică (pentru Andreww97):

Mulţumesc, l-am văzut.