| andreieftenie42 a întrebat:

Voi ati vazut filme de comedie bune? sa radeti mai mereu? eu in toate am ras de 2-3 ori si nimic mai mult sunt plictisitoare pentru mine

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai simtul umorului suficient de dezvoltat SAU te-ai uuitat la filme care doar au fost numite comedie.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti plac comediile poti vedea filmele de familie, care sunt calme, placute cu happy ending, poti viziona cele stiintifico-fantastice, cele pentru adolescenti, desene animate, documentare despre animale, natura, stiinta, despre cum sa inveti sa faci ceva util si cate si mai cate chestii normale si calme, care iti linistesc creierul si iti grabeste vindecarea.

| andreieftenie42 explică (pentru Violleta2022):

Pai si alimentatia cum ajuta? gen in loc sa te vindeci in 2 ani te vindeci in 2 ani fara 2 luni cu alimentatie buna? care-i faza?

| gabicoo a răspuns:

Urmărește programele România TV! Râzi de ce debitează aia!

| ReddY25 a răspuns:

Alea cu Jim Carrey sunt top

| andreieftenie42 explică (pentru ReddY25):

Zi un film de ai ras sa te rupi.

| ReddY25 a răspuns (pentru andreieftenie42):

Ace Ventura bro happy

| aimond a răspuns:

Au doar titlul de comedie majoritatea. Am incercat de mai multe ori sa ma uit pe Netflix la cele cu scor mare de peste 90 dar am ramas dezamagit de fiecare data.