| Yzzza a întrebat:

Voi ati vrea ca Manuela sa se impace cu Emil si sa se casatoreasca? Argumentati...

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Da,deoarece Emil chiar o iubeste, dar este fortat sa se poarte asa cu ea. urat ma refer

Răspuns utilizator avertizat
| Yzzza explică:

Emil si Manu sunt 2 personaje sin Narcisa Salbatica de pe Antena1.

| DydyutSa a răspuns:

Dap ar fi frumos dar o sa se impace sigur

| AndrusKanu a răspuns:

Ar trebui să ştiu cine e Manuela şi cine e Emil? Nu cred că voi accepta să-mi încarc memoria. happy

| cocainejunker a răspuns:

Nu. Manu e o "curva de duzina" -> pur si simplu a distrus-o. asa cum m-a distrus si pe mine un x. A lasat-o fara suflet.