| partyyy a întrebat:

Voi ce parere ati avut despre cei de la romanii au talent care au trecut in final(ala cu vioara, krem si gigel frone). mie personal mi se pare o mare prostie adica ala care imita sunete a fost inaintea aluia care dansa cu pustiul de 10 ani asa frumos.si golden mask au fost ok adica pnm gigel frone are el cv voce dar nu are mare talent sau datea mi se pare o mare prostie ca s-a calificat in finala. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| cRaZyYkiD a răspuns:

Gplden mask si sorin chiar meritau sa mearga in finala, dar vasile si gigel, nu, singurul bine ales esye krem

1 răspuns:
| onutzaskumpik a răspuns:

Eu zic ca krem merita, dar ceilalti nu. Mai bine mergeau Gold Mask... sau eu stiu. Eh, dar oricum n-o sa fie de finala deci...(ma refer ca nu o sa aiba nici o sansa in finala de a castiga).