| anonim_4396 a întrebat:

Voi o sa urmariti show-ul Romanii Au Talent?

http://www.protv.ro/......uarie.html

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da! Sunt unii concurenti care ma amuza cu "talentele " lor laughing.

16 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Da! Abia astept sa inceapa happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da, cu siguranta ma voi uita, este un spectacol si ai ce vedea..plus ca cei care sunt in juriu si prezentatorii, fac un show pe cinste meritand sa fie urmarit..asta e parerea mea si mi-o asumhappy
O seara frumoasa sa aihappy

| evenso a răspuns (pentru caramela):

Buna @caramela happy
Si eu sunt curioasa, ce fel de concurenti vor participa, si cum vor aprecia si juriul mai ales Mihai Petre. big grin
Multumesc, sa ai si tu o seara minunata happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Bineinteles.Sezonul trecut l-am vazut tot.L-am votat pe Gog. Sper sa fie un show care merita toata audienta pe care o va face.Un show de zile mari.O sa votez iar.Numai bine

| Azµre a răspuns:

Cum să nu! De fiecare dată am așteptat să fie difuzat apoi să-l iau de pe internet să-l văd cu prietena fără reclame! Sper să numai iasă vreun viitor Justin Bieber cum s-a întâmplat prima dată!

| ancaroxy01 a răspuns (pentru Azµre):

Mie imi place Justin Bieber.

| foxsilver a răspuns:

Hm! La cat de talentata sunt eu laughing, nu cred ca mai are rost sa urmaresc un astfel de show!
Serios vorbind, am pierdut destul de mult legatura cu televiziunea, inca de pe vremea cand eram in tara. Abia daca reuseam sa vad un film in week-end(ce mai ramanea din el), si acela la calculator. Iar acum, tot cam la fel. Deh, munca multa-viata agitata!

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu,si nici n-o sa ma uit vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric DA.Numai sa imi permita programul.Imi place sa vad noi talente.O seara buna.

| XBrunetteX a răspuns:

Probabil.

| Jakoban a răspuns:

SALUT!
Da de ce nu.

| AntoniaOrman a răspuns:

De abia astept!

| KittyEyes a răspuns:

Normal! Abia astept!

| Manyna a răspuns:

Da! Abia astept sa inceapa!

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Da, desigur de-abia astept sa vad eroii tarii.

| ElenaMădălina19 a răspuns:

Da!