| naruto2011 a întrebat:

Voi stiti ceva despre naruto akkipuden, va mai fi un nou sezon?

7 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Asta este inca decat un zvon nimeni nu stie sigur deoarece Naruto Shippuden nu s-a terminat inca, nici macar manga nu s-a terminat deci daca o sa existe vreodata un Naruto Akkipudfen mai avem de asteptat pana il vedem...
P.S.:Joia viitoare este ep dublu din Naruto Shippuden...ieeeii...deabia astept!

| Glamour612 a răspuns:

Am auzit si eu despre asta. In Naruto sunt copii,in Naruto Shippuden sunt adolescenti,iar in Naruto Akkipuden sunt deja adulti. Asta ar insemna ca odata cu sfarsitul Naruto Akkipuden s`ar termina anime`ulsad Dar pana atunci mai estebatting eyelashes. Sa speram ca Masashi Kishimoto are de gand sa faca din ce in ce mai multe episoade. Cum spune si Diana, in Naruto Shippuden continua sa apara episoade si sper sa apara in continuare pana incepe si seria Akkipuden. Probabil in Naruto Akkipuden va fi la fel, in jur de 200 de episoadelove struck.

Mky:]

| Diana_7451 a răspuns:

Hei
am auzit si eu despre asa ceva, dar pana ce raman doar la nivel de zvonuri
shipunden inca merge si nu prea da semne ca se termina
nu iti fa griji, ca nu se termina animeul
doar zvonuri...
dar...nah
bafta
xoxo

| Teils a răspuns:

Salut! Unii zic ca va mai fi, alti ca nu va mai fi. Oricum, te poti uita la HOTD, e tot ca naruto thinking

| xAbb a răspuns:

Asa se zice...Ai rabdare si vei afla tongue

| DayaneSan a răspuns:

Da stiu cate ceva si poti gasi si imagini... si am gasit un site din alta tara cu sfarsitul naruto shippuden, doar ca nu il mai stiu...in alte tari sa terminat naruto shippuden straight face
Dati mesaj privat cine vrea sa afle...

| naruto2011 explică:

Nu uitati naruto nu va deveni asa de repede hokage pentru ca este chunin doar de atunci cand a plecat cu perversu