| anonim_4396 a întrebat:

Voi vreti s-a vedeti un anime sau s-a il traiti?

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Mi-ar place foarte mult sa traiesc un anime. big grin

15 răspunsuri:
| IamFantastic a răspuns:

Vreau sa traiasc un anime gen Clannad sau Kanon...sau ToraDora, unu care sa fie Romance-Harem-Drama(putina drama) Asta as vrea eu laughing A da si putina comedie

| oana222 a răspuns:

Ddaaaaaaaaaaaaaaaaa

| adrew a răspuns:

Sa fiu eroul unui anime?! desigur, cred ca toti simtim dorinta de a face dreptate, de a fi sprijinul celor necajiti, unica piedica este aceea ca nu avem puteri supranaturale ca sa facem fata raufacatorilor.

| MagicalUnicorn a răspuns:

Noi vrem sa invatam gramatica limbii romane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer sa il vad laughing.

| Holocaust a răspuns:

De vazut animeuri, am vazut destule.
Sa traiesc intr-unul ar fi misto, numa' sa nu fie banal ca si in viata reala, dar nici prea diferit, incat sa-mi pierd viata in mai putin de 10 minute.Deci practic, e bine atat timp cat sunt un personaj smecher cu superputeri care poate sa-si poarte singur de grija(mai mult sau mai putin).
Ao no exorcist, D.Gray-Man si Fullmetal Alchemist par alegeri destul de bune.

| residentevil89 a răspuns:

Sincer viata din anime e mai interesanta dar acum depinde si de anime nu toate sunt asa de frumoasa daca le traiesti pe pielea ta asa ca daca iti alegi unu alege-l cu grija

| lindsay a răspuns:

Ar fi ok sa il vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoase raspunsuri.Dar s-a va spun ceva.Ce este un anime si ce este lumea reala? Intr-un fel noi ne traim propiul anime.Nu toate animeurile se rezuma la supranatural.Deci nu s-e stie ce ne asteapta in viata.Noi ne facem propiul anime. Asa ca voi va traiti propiul anime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MagicalUnicorn):

Am gresit undeva? Daca da, corecteazama profesore Unicorn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MagicalUnicorn):

Da vrem sa(s-a)invatam gramatica limbii romane.Sau am gresit?

| Nucreeed a răspuns:

Prefer south parca rolling on the floor

| bloodyhell a răspuns:

Mi-ar placea sa am un Death Note.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru IamFantastic):

Si s-a fi personajul secundar.

| MEIALI a răspuns:

Mie imi nplace viata reala