| cucarachaalien a întrebat:

De ce vreti sa traiti vesnic?

24 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Singurul motiv pentru care aş vrea să fiu nemuritor (aici pe Terra, nu în altă lume inexistentă) este că vreau să vă văd pe fiecare cum muriţi, în timp ce eu beau şi fumez fără limită şi nu păţesc nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Fumatul si bautura isi distruge organismul sa nu te superi

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă sunt nemuritor, nu au ce să-mi distrugă.

| anonim4565 a răspuns:

Eu vreau dar in cer

| OOOLEOOO a răspuns:

Aici gresesti, nu vreau sa traiesc vesnic... vreau sa traiesc vesnic FERICIT si de asta sunt cresint big grin

| 211wasgnij a răspuns:

In aceasta tara minunata nu cred ca e vreunul care ar vrea sa fie nemuritor.
Ajungi cum poti la pensie si atunci esti muritor de foame si de boli.

| alexhandsport a răspuns:

Pentru ca vreau sa fiu fericit in Rai alaturi de Dumnezeu!

| BlueStar12 a răspuns:

Eo n-am zis ca vreau sa traiesc vesnic. Eo as vrea sa fiu mereu copil pentru ca, copilaria e cea mai frumoasa perioada a vieti, cand esti tanat si fara griji.

| darrio2007 a răspuns:

Cine vrea?

| TheCritic a răspuns:

Nu vreau sa traiesc vesnic. Viata aici, pe Pamant are farmecul ei, dar dupa o vreme lucrurile se schimba, nu mai esti atat de sanatos, etc., mai pe scurt devi plictisit de ea. Vreau ca dupa o vreme, dupa ce am trait toate etapele vietii, sa plec intr-o lume mai buna insa nici acolo nu o sa stau pentru totdeauna pentru ca se zice ca atunci cand lumea se va sfarsi, cu totii vom incepe din nou o alta viata.

| Afdsa a răspuns:

Să văd dacă mai există manelişti şi peste 100 sau 1 000 de ani.

| tibi95cj a răspuns:

Eu nu vreau sa traiesc vesnic happy

| tibi95cj a răspuns:

Trebuie sa incercam si cum e cand esti mort? O data sau o data. Nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau straight face, m-as plictisii, la un moment tot se asterne monotonia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau. imi place la nebunie sa traiesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu vrea sa traiasca vesnic dar daca l-ai ucide nu iar conveni, omul crede in crede viata vesnic fundatia tututror religilor este vata de apoi singuri care nu cred sunt cei 10 la suta din pop lumii adica cam 700 de milioane care nu crede in basme si realizeaza ca pe pamant se termina totul, eu as sa dorm la intervale de timp si apoi sa ma trezesc sti ca ursul iarna sa dorm 200, 300 de sute sa vad stinta ce a mai inventat

| Bianca_6401 a răspuns:

Ca sa am timp sa fac tot ce mi doresc

| ochiverzi91 a răspuns (pentru Bianca_6401):

Ai timp sa faci tot ce iti doresti si daca nu traiesti vesnic! happy

| Bianca_6401 a răspuns (pentru ochiverzi91):

Depinde de chestiile pe care le ai de facu in viata tongue

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Nu vreau sa traiesc vesnic. viata se termina cu un scop happy

| dampel a răspuns:

Daca traiesti vesnic arati mai mult timp tanar :X

| dampel a răspuns:

Daca traiesti vesnic arati ai mult timp tanar :X

| ELISA1LISA a răspuns:

Asta nu mi se pare un lucru prea bun. Daca eu nu asi muri sa zicem atunci asi fi condamnata sa traiesc vesnic fare persoanele la care tin si asta mereu.Nimic in lume nu merita!

| 2life1love a răspuns:

Probabil viata e prea scurta.
@deSade, tu vrei sa traiesti vesnic?