| ellasweetlollipop a întrebat:

Voua de cine va place din serialul Totul pentru dans? De Rocky sau de Cece?

4 răspunsuri:
| LoveIsAllNeed a răspuns:

Pai. Rocky. Mi se pare mai cool. si e mai draguta. Tie?

| Giinger a răspuns:

Rocky

| SmartphoneGirl a răspuns:

Rocky, clar

| PrunaPătrată a răspuns:

Sincer, mie imi place de Cece ca spune lucruri amuzante si e mai superficiala big grin, pe cand rocky e desteapta si nu prea e amuzanta (pe scurt e o fata mai sobra asa intr-un fel) dar sunt mai multi de care imi plac de exemplu : imi mai place de TY ca si el mai spune lucruri amuzante de Ghunter si Tincha... mai multi happy
si apropo pe "Cece" o cheama Cecilia in film nu "Cece"
Asa i se zice
cum mi se zice mi stefywinking
si pe "Rocky" o cheama Rockelat tot asa i se zice "Rocky"
Deci Funda? happy te rog ca am doar 5 fundite mai da-mi tu una Plz?