| Flynn2001 a întrebat:

Cine se uita la totul pentru dans? va place de cece, rocky, flynn?

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

E un serial util pentru copii pentru ca prezinta tineri normali care cu talent isi traiesc visul. Imi place abordarea si cred ca e benefica.

| mariukka a răspuns:

Ma uitam mai demult si era interesant mi-a placut mi-a placut de CECE

| Chronicles a răspuns:

Mda.

Deci - fară deci -. Este, cum să zic, oarecum, interesant. Dar nu prea mă atrage. Poate să ma uit doar din plictiseală sau pană de idei ce aş mai putea face.

| sokey a răspuns:

Flynn, pustiul ala e prea penal.

| Flynn2001 explică (pentru sokey):

Mie imi place. de ce zici ca e penal?

| sokey a răspuns (pentru Flynn2001):

Adica e comic.

| BlueDreamsss a răspuns:

Eu ma uit love struck si cel mai mult imi place de cecewinking