| Deyutzica_5772 a întrebat:

Voua va place NiNi? Mie imi place la nebunie.Am aflat ca se va termina saptamana viitoare.
1)Ce credeti ca o sa faceti cand nu o sa mai fie NiNi?
2)Nu stiu cumva daca va mai fi un sezon cu NiNi?big grin

Răspuns Câştigător
| Deyutzica a răspuns:

1)Nu stiu ce am sa fac.Va fi ciudat sa vad la ceas ora 19:30 sau 21:45 sau oricare ora la care se difuza Nini si eu sa nu vad la televizor serialul meu preferat.

2)Din cate stiu eu nu va mai fi niciun sezon.Dar sper din tot sufletul ca cei din Argentina si mai ales actorii sa se razgandeasa si sa mai faca un sezon pentru ca asta isi doresc fanii!

P.S:SUNT CEL MAI MARE FAN NiiNiii`!

4 răspunsuri:
| MatsuKeruGirl a răspuns:

Da, mie imi place f mult.
1. nu stiu dar imi va fi dor de pataniile eirolling on the floor
2. Asta chiar ca nu stiu

| dmm a răspuns:

Si mie imi plk f mult, este pakat ca se va termina.sad 1. o sa-mi para rau, dar nu am ce face. 2. nici eu, sper ca da happy

| Cryssu17 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult. Nu stiu, o sa ma uit la altceva =>> (1), Nu cred ca o sa mai apara vreun sezon cu Nini, ca deja traiesc fericiti pana la adanci batraneti =>> (2) pup :X

| cornelia_2498 a răspuns:

UrAsC acest desen animat!