| alex999 a întrebat:

Exista nini peste episodul 128 adica cand se termina prmul sezon?

Răspuns Câştigător
| Simpluuu a răspuns:

Prima parte a fost cand s-a terminat episodul 61 si a doua cand se vas termina 128 de asta a fost o pauza de 2 saptamani atunci funda?

4 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

Vezi ca ai invatat

| Simpluuu a răspuns:

Mersi mult pentru funda

| NicKy4ev3r a răspuns:

Pai in argentina sa vorbit de un al doilea sezon dar pentru ca sau certat protagonistii cu producatorii serialului lau anulat si a ramas doar cu un sezon. cauza certei lor a fost departirea lui Guido Kazka cu Florencia Bertotti. sursa de pe net

| alex999 explică:

Multumesc,dar nu stiu sa dau funda.