| roxutza2010 a întrebat:

Vreau cateva exemple de filme romantic in afara de :seria Twilight Saga, Remember me, letters to juliet.

Răspuns Câştigător
| ramona_2533 a răspuns:

A walk to remember; Blood and chocolate; Raise your voice; Sydney white; The lizzie mcguire; Princess protection program; Center stage turn it up; She's all that; The last song

2 răspunsuri:
| roxutza2010 explică:

Am descoperit si eu de putin timp vampire diaries. Oricum mersi de raspuns

| blog a răspuns:

Mie mi-a placut ft tare filmele the vampire diares, gosip girls