| Rba a întrebat:

Vreau cateva filme interesante(nu vreau thriller)...

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Schindler's List
A Walk to Remember
Water For Elephants
Waiting For Forever
Mean Girls
10 Things I Hate About You
It’s a Boy Girl Thing
The Tourist
Inception
Black Swan
Bad Teacher
Shutter Island

| kitten95 a răspuns:

Mie imi plac mult astea: pulp fiction, inglorious basterds(daca iti place quentin tarantino, o sa adori filmele astea), schindler's list, gladiator, filmele batman, the prestige, 300, edward scissorhands, sherlock holmes(si aici iti zic sa te uiti si la restul filmelor lui robert downey jr), back to the future, the godfather(toate 3), borat, the dictator(si la fel multe din filmele lui sacha baron cohen), x-men(toate 4), real steel(e bestial filmu)

| Bobyxx a răspuns:

Step up 3d,
Camp rock 1, 2
Pentru comedie incearca filmul Norbit
Police academi (toate cele 6)
sau poti vedea liceenii,
dar daca vrei film romanesc de comedie cauta Nea Marin miliardarul, inceara sa vezi filmul mind hunters (trailerul este nasol filmul in schimb este super ) e un film politist si e preferatul meu.