| FunKyPunKyGirl a întrebat:

Vreau filme de comedie maximaaa...sa rad mereu.in fiecare moment... da nu comedii din alea stupide cum e home alone ca l-am vazut si e enervant.deci cine da cele mai bune filme de comedie primeste fundaaaAa!

13 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Rat race si eurotrip e tot ce imi vine in minte...vizionare placuta

| quickly a răspuns:

1. Sex drive (2008)
2. American Pie 1, 2, 3,4,5,6,7
3. Scary Movie 1, 2, 3,4
4. The Hangover (2009)
5. Hancock (2008)
6. Norbit (2007)
7. She's Out of My League (2010)
8. Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)
9. Kick-Ass (2010)
10. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
11. My Best Friend's Girl (2008)
12. Little Fockers (2010)
13. Madagascar: Escape 2 Africa (2008) ( Animatie - Comedie daca-ti plac animatiile!
14. WALL·E (2008) ( la fel animatie )
15. Bruce Almighty (2003)
16. The Mask (1994) ( E vechi daca nu l-ai vazut inca)
17. How High (2001)
18. Little Man (2006)
19.Click (2006)
20. Big Momma's House 2 (2006)
21. Jackass 3D (2010)
22. Bad Boys II (2003)
23. Bad Boys I
24. Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

Sper ca te-am ajutat - Vizionare placuta!

| FunKyPunKyGirl explică:

Am vazut scary movie.L-am cautat si pe 5 dar nu l-am gasit.

| Hirako a răspuns:

Scary Movie 1, 2, 3,4 si Jackass 3D ( nu e 3D )

| DexterKill a răspuns:

Friday,Next friday, Friday after next, Harold and Kumar (1 si 2), How high, South central LA, Eurotrip, Not another teen movie, Rat race, Dude, Where's my car, Wrongfully Accused

| Nastia a răspuns:

Seria Jandarmul cu Louis de Funes.e cel mai amuzant actor posibil.

| Lio a răspuns:

Alege un film din seria Scary Movie sau American Pie (primele 3 sunt cele mai tari), sau chiar Epic Movie!
Sunt cele mai tari happy

| AeeD a răspuns:

EuroTrip; Norbit; Scary Movie 1, 2, 3,4...e tot ce imi vine pe moment. Daca imi mai amintesc ceva, iti zicwinking

| Izaaaaq a răspuns:

Coming To America.
Alvin and the chipmunks.
Wedding Crashers.
Happy Gilmore.
The Prince and Me.
- Old Dogs
- Jerry Seinfeld – I’m Telling You For The Last Time
- Youth in revolt
- Ghost town
- Martian Child
- House Broken
- Motherhood
- Hot Rod
- Joe Dirt
- Napoleon Dynamite
- Nacho Libre
- Gentleman Broncos
- Did you hear about the Morgans?
- Tenure
- Splinterheads
- Forgetting Sarah Marshall
- Ghosts Of Girlfriends
-scary movie.
Sper ca ti am fost de folos.:*.
Pa, pa.

| LLTCATpRoduction a răspuns:

American Pie sunt mai multe parti vreo 6, e foarte fain, mai este Little man foarte fain.si cam atat imi amintesc acum pe moment

| Neagu_Miruna_1973 a răspuns:

Eu iti recomand Mr Bean in holiday laughing e super funny. funda?

| 1312 a răspuns:

The Hangover 1, 2; Click; College, cam astea imi vin in minte! funda te rog

| me1995 a răspuns:

The last grandfather