| CaldararVictor a întrebat:

Vreau niste filme cu oameni care capata puteri si apoi invata sa le foloseasca

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Mortal Instrument:City Of Bones (2013),Chronicle (2012),The Covenant (2006),Rubinrot (2013),Saphirblau (2014),Smaragdgrün (2016),Push (2009),Jumper (2008),Beautiful Creatures (2013),The Last Keepers (2013),One And Two (2015),I Am Number Four (2011),Final Girl (2015),Project Almanac (2015),The Cobbler (2014),The Speed Of Thought (2011)//seriale:The Tomorrow People,Star-Crossed,Under The Dome,Believe, The Whispers, Stranger Things, The Magicians, TSC, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Into The Badlands, The OA

| Sn4k3 a răspuns:

Push
Jumper
I am number four.

| tpuuser999 a răspuns:

Chronicle, Spide Man, Iron Man, Ant Man, Fantastic Four, Doctor Strange, The Incredibles, Kick Ass, Jumper, I Am Number Four, Ghost Rider, Sky High, Hancock, Superhero Movie, Carrie, Bruce Almighty, Constantine, Green Lantern, Matrix, Akira si intreaga serie Resident Evil.

| CaldararVictor explică:

Mersi la toti