| Deaad a întrebat:

Vreau niste filme horror bune,nu cu toti criminalii retardati.
Si nu vreau filmele astea:
Drag me to hell
The Others
Mirrors 1, 2
The unborn
House of Wax,
Room 1408
Ring
Saw
Final Destination
Conjuring
Orphan
Mama

Acestea le-am vazut. Vreau altele si bune.
Nu gen house of 1000 corpses sau ceva de genul ala pentru ca nu-mi place.

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

The Purge
Evil dead
Canibal
Dead Snow
Wrong Turn
From dusk till dawn
Return to living dead
13 Sins
Blood Widow.

| Pricked a răspuns:

Case 39, A Tale of Two Sisters, The Mist, The Strangers, Oculus, The Woman in Black.

| faramatania a răspuns:

The Cottage (2008),Farmhouse (2008),The Cabin In The Woods (2012),Insidios 1 și 2 (2010/2013),Devil's Due (2014),The Quiet Ones 2014), Cabin Fever (seria), Antiviral (2012),Modus Anomali (2012, Open Grave (2013), Masters Of Horror (2005)

| RoGaming a răspuns:

Child's play 1, 2, 3, 4, 5, 6 (le-am vazut pe toate in afara de 6 si ele se succed, adica trebuie sa o iei cu primul)

Evil Dead

The Grudge 1, 2, 3, 4 (Le-am vazut in afara de 4, sunt bune dar, la un moment dat sunt mindfuck)

Case 39

The stepfather