| ApeleazaLaRaspunsulMeu a întrebat:

Vreau niste recomandari de filme si desene animate de paste. FUNDA primului raspuns care merita.

Răspuns Câştigător
| AlexandraLupoae a răspuns:

Hop top, goana dupa oul de paste, iepurasul de paste soseste in oras, Lolzer Buzz, funny little bunnies...etc. Sper ca te-am ajutat...sincer nu stiu ce e Lolzer Bunny... scuze, am facut tot ce am putut... FUNDA? Plizzzzzzzzzzzz

1 răspuns:
| AlexandraLupoae a răspuns:

A....si Isus din Nazareth, the last temptation of Christ(Ultima tentatie a lui Iisus) Stapanul inelelor...etc