| mihaicelsfant a întrebat:

Vreau niste seriale gen :prison break, la casa de papel si breaking bad
vreau filme cu miscari inteligente sau actor intelingent

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders
Taboo
Suits
The Mentalist
Sherlock
Am auzit ca si Luther e ceva de genul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna miscari inteligente?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brick Mansions

| Sekim a răspuns:

Salut
Iti recomand Sherlock daca doresti un serial cu un actor inteligent

| wpetterssone a răspuns (pentru Sekim):

Nu actorul este inteligent, ci personajul, inspirat din romanele lui Sir Arthur Conan Doyle. Unele povestiri sunt modificate, adaptate, iar acelea sunt scrise de scenariști, deci scenariștii sunt inteligenți. Actorul doar este un intermediar de transmitere al unui mesaj. Scenaristul animează acțiunea cu ajutorul actorului, altfel ar fi doar un schimb de replici dictate de către un povestitor.

| Crsiti92134 a răspuns:

Shooter daca esti pasionat de arme in special de snipere

| wreckfest a răspuns:

Salut, cel mai bun exemplu de serial cu actor inteligent pe care ti-l pot da este Misu si Ionica, serialul e romanesc, gratis si actorul nu e inteligent, ci un absolut fenomen, un geniu, din pacate serialul se termina in aproximativ o ora si ceva, dar iti recomand doi degeaba, acolo actorii sunt smecheri ( in sensul ca le fuge mintea ), nu neaparat inteligenti insa e foarte amuzant, tine in total cateva ore bune dar merita