| NuStiuCumMaCheama6996 a întrebat:

Vreau povestirea in amanunt a filmului 127 hours. (Nu vreau descrieri luate de pe net. )
Funda.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Până primești un răspuns, mai bine începi să vizionezi filmul, și atunci, îți poți face singur(ă) descrierea dorită.

| Sn4k3 a răspuns:

Este vorba despre un alpinist pe nume Aron Ralston care se duce intr-o calatorie. Pe drum intalneste doua excursioniste. Dupa ce acestea pleaca, el isi continua calatoria si cade intr-o fanta izolata dintr-un canion din Utah, iar acolo un bolovan ii cade peste brat si ramane blocat timp de 5 zile, iar in acele 5 zile trebuie sa se descurce cu putina mancare si apa care o are. Cam asta e descrierea. E un film foarte frumos, eu iti recomand sa te uiti la el. In special, in acest film este vorba despre alegerile care le facem in viata. Vizionare placuta!