| Xenaaaa a întrebat:

vreau niste descrieri de poze pentru facebook, pot fi luate din melodii, dar nu vreau gen 'c0nt3az4'sau altele de genul.pentru cele mai simple si frumoase funda.:d

1 răspuns:
| Nicolicel a răspuns:

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!
Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita.Doar diferita
Ea nu e ca resul.Ea e pur si simpluu` ea`!

Nu sunt perfectă. știu! Am o grămadă de defecte! Dar n-am obligat pe nimeni să mă accepte.
*Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.

Într-o lume mare cu prea puţine uşi deschise, sunt încă o puştoaică ce trăieşte prin vise! ♥

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia '
Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca.Mi`e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta.