| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa deschid o lista cu cele mai nasoale filme pe care le-ati vazut si ma refer la filme artistice nu la telenovele&seriale.

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

The human centipede
Twilight
Activitate paranormala
Ultima exorcizare
Big tits zombie 2010
Predators 2010
Alone in dark
Mega snake
Mimic 3.

| Bernoullie a răspuns:

Wrong turn 6straight face Are un final dea dreptul stupid.

| Seby90 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0884328/?ref_=fn_al_tt_1 The mist, serios, un film cu un sfarsit parca scris de un copil de 5 ani, overall film decent, dar finalul...lol.

Si... oblivion, atatia bani au intrat in filmul ala, atata reclama, ce e drept nu aveam asteptari dar chiar si asa.imi vine sa imi bag degetele pe gat si sa imi vars inapoi ora aia in care l-am privit.

| zTonia a răspuns:

Stoker(legaturi suspecte), Birdemic

| Sandrailii a răspuns:

The human centipede

| DeadlyJunkie a răspuns:

Entity
Territories
Rabies
- A Horrible Way to Die

| Strangerr a răspuns:

Twilightlaughing)

| sseelleennaa a răspuns:

Spring Breakers - cel mai tampit film