| Ecou a întrebat:

Vreau sa eu niste filme cu detectivi sau investigatii crime, gen Sherlock Holmes, Se7en si chestii din genul acesta! Ce imi recomandati si mie!?¿batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Iti dau doua idei. N-or fi cele mai bune dar macar sunt relativ proaspete:
"The Girl with the Dragon Tattoo"
http://www.imdb.com/video/imdb/vi2735866905/
"Winter's Bone"
http://www.imdb.com/video/imdb/vi3239184153/

| Ecou explică:

Am vazut tot, in afara @Leopardon: Winter's Bone il voi vedea aziwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Motivat sa ucida" e belea fulmul.

| mendor a răspuns:

Daca vrei seriale cu detectivi foaarte frumoase:

1. The Mentalist
2. NCIS: Los Angeles
3. Hawaii Five 0 (ala nou)
4. CSI Miami
5. NCIS

| Daaax3 a răspuns:

"Columbo"? laughing. e de fapt un fel de serial dar nu e.

| Parker007 a răspuns:

The Raven l-am vazut astazi e un film bestial e ceva gen sherlock holmes nu a mai vazut de mult un filom ca ala...ti-l recomand. Vizionare placuta!