| Raengar a întrebat:

Salut sunt pe cale sa termin aventurile lui sherlock holmes ce alte carti asemenatoare im recomandati(carti politiste cu detectivi)

5 răspunsuri:
| wiufh a răspuns:

Poti incerca cartile scrise de Rodica Ojog, e o lectura mai usoara, dar are un stil interesant de a imbina tragedia cu umorul.
Sper ca te-am ajutat.

| Daredevil1998 a răspuns:

Eu spun sa incerci Jules Verne.nu este cu nu stiu ce detectivi da cartile sunt pline de aventuri si unele chiar si cu umor care te face sa razi cu gura pana la urechi

Răspuns utilizator avertizat
| Tara_8194 a răspuns:

Incearca Agatha Christie :-)
Funda?;-) :-D

| valentina_6719 a răspuns:

Care dintre voi imi da si mie siteul sa citesc aventurile lui sherlock holmes ca eu caut de 3 zile si nu gasesc