| waXonwaXoff a întrebat:

Vreau sa eu sa-mi zice-ti niste filme romanesti pe care le-ati vazut si care v-au placut!
Inafara de : Milionari de weekend, politist adjectiv, eu cand vreau sa fluier, fluier, Un film simplu, Legaturi bolnavicioase.Pentru ca pe acestea le-am vazut.

3 răspunsuri:
| EduardTPU a răspuns:

Nu-ti recomand nici un film romanesc,pe mine unul nu ma atrage nici unul, ma plictiseste, nu stiu...totusi am avut o tentativa, de a viziona filmul Poker, poate imi spui tu cum ti se pare daca vrei sa-l vezi si-mi zici si miewinking

| smecherulxxl5 a răspuns:

Imi place gradinita lui taticu', twilight, si nasa.

| Aliosha a răspuns:

Poker, Garcea şi oltenii, Trei fraţi de belea