| Gonzales a întrebat:

Cati dintre voi ati vazut filmul Eu cand vreau sa fluier, fluier?

Ce v-a placut la el?

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Da l-am vazut si mi-a placut mesajul ce il transmite. mi-a placut discutia dintre baiat si mama lui...mai ales cand i-a zis mamei sale verde in fata

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Buna, eu l-am vazut este un film sec cu un final tipic romanesc nu il recomand parca actorii nu joaca cu pasiune spun niste replici ca sa nu taca nu mi-a placut povestea este seaca ar trebui sa fie vorba despre un detinut care se indragosteste de acea afta in practica acolo... dar tot ce afce este sa ameninte pe toti ca ii omoara apoi fuge din puscarie cu tipa aia o ameninta si pe ea si o duce la o cafea si apoi il aresteaza deci o poveste fara niciun sens

| dulcika21 a răspuns:

L-am vazut si eu si sincer imi pare rau ca am pierdut 1 si 50 de min uitandu-ma la el e cel mai varza fil pe care l-am vazut. Nu il recomand

| sfdhg a răspuns:

Mie unul nu mi-a placut