| karina554 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti seriale faine! Dau funda!big grin

11 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

The Vampire Diaries pot spune ca este unul dintre cele mai superbe seriale. Merita vazut!

Pretty Little Liars
Gossip Girl
The Secret Circle
Ghost Whisperer
Teen Wolf
Supernatural

| DragosConstantin a răspuns:

House M.D.
Lost
Being Human
Supernatural
Heroes
Merlin

| Prototypul a răspuns:

Heroes. Este preferatul meu.

| dayana007 a răspuns:

Gossip girl, two and a half men, The Vampire Diaries

| ChloeCupcake a răspuns:

Pretty Little Liars, Gossip Girl, The Vampire Diaries, Gleehappy

| Ciq a răspuns:

Merlin
Supernatural
House M.D.

| Deathvalley a răspuns:

Dexter, Games of Thrones

| ursuletzpufos15 a răspuns:

Supernatural, Lost, House M.D., The Vampire Diaries, Gossip Girl, Dexter, Grey's Anatomy, Two and a half man, How i met your mother, Pretty Little Liars, The Mentalist, Californication, 2 Broke Girls, True Blood, Lie to me

| RalucaH24 a răspuns:

Pretty Little Liars,Grey's Anatomy,Gossip Girl,Buffy The Vampire Slayer, The Secret Circle, The Vampire Diaries, Teen Wolf, Supernatural si 10 Things I Hate About You. Sper sa-ti placa :*.

| andreeamoan a răspuns:

In primul rand, The Big Bang Theory( este cel mai tare serial, razi cat cuprinde) csi:miami, hawaii 5.0 (incepe azi pe universal channel sezon nou), Monk, Moonlight.

| allaavis a răspuns:

The river
Misfits
Dexter
Fringe
Lie to me
House MD