| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incep noi seriale. Ce imi recomandati? >:
Dar in afara de Arrow, The Mentalist, Teen Wolf, TVD, Lost, Beauty and the Beast, DBZ, Breaking bad, Supernatural, Dr. House. Pe acestea le-am vazut sau inca le urmaresc. happy
Deeci?
P.S

9 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Sleepy Hallow...incerca happy

| mona a răspuns:

Merita vazut si,, the walking dead,,

| faramatania a răspuns:

Pretty Little Liars
Gossip Girl
The O.C.
The Carrie Diaries
Ravenswood
Hemlock Grove
Banshee
The Gates
The Originals
True Blood
Game Of Thrones
Merlin
Terra Nova
Continuum
Orphan Black
The Americans
Cult

| Grimmjow69 a răspuns:

Spartacus: Blood and Sand - Spartacus, drama, arene, nisip, sange, violenta, sex, toate imbinate intr-o mini serie care merita urmarita.

The Walking Dead – filmele cu zombie sunt catalogate din prima ca fiind proaste, insa acest serial m-a surprins.

Flash Forward – o drama SF misterioasa care n-a reusit sa traiasca decat un sezon. Pentru mine a fost ok si atat, insa mai erau lucruri de lamurit. Dar, cum ne-am obisnuit deja, americanii anuleaza serialele cu poveste buna, dar care nu aduc destui bani.

Game of Thrones – nu este de spus decat atat: fascinant.

Vizionare Placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fringe
Weeds
Veronica Mars
Game of Thrones
Battlestar Galactica
The Sopranos
Castle
The Shild
The Walking Dead
Sherlock
The Big Bang Theory
Prison Break

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah am uitat sa mentionez ca am vazut si Prison break si True Blood si ca sunt baiat big grin

| Johndoe2023 a răspuns:

Vikings, hell on wheels, da vinci's demons

| NatyAriana a răspuns:

The Carrie Diaries, Haven, The Walking Dead, Ghost Whisperer, The Secret Life Of The American Teenager, The Secret Circle, The Originals (care este un fel de continuare a TVD dar pune in prim-plan viata originalilor, mai ales a lui Klaus hibridul).
Cele mai frumoase sunt The Originals, The Walking Dead, Ghost Whisperer si The Secret Cirlcle, dar care, din pacate, a fost intrerupt din cauza audientei scazute...
Sper ca o sa-ti placa! happy

| INGERsiDEMON1426 a răspuns:

Anatomia lui Grey, Iubiri secrete funda?