| jwhfghagr a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un serial bun. Tin sa precizez ca sunt obsedata de gossip girl si vreau un serial in gen, cu adolescenti, comedie, dragoste si alea alea happy imi place si the vampire diaries dar cred ca e datorita personajelor. Va rog, ajutor. dau funda, multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

Pai daca prinzi Universal Channel, de luni pana vineri de la 20:00 e "Chemarea lui Tru"

. mie una imi place ff mult. E si cu putina criminalistica, dar personajul principal este o fata. Lucreaza la morga. De fiecare data cand un om ajunge la ea, si daca s-a intamplat sa moara din intamplare, a fost omorat sau dintr-un accident, ii spune "ajuta-ma", iar Tru se trezeste cu o zi in urma, incercand sa il/o ajute sa nu moara. (in ziua cand a murit acea persoana).
E greu sa se imparta intre 2 lumi, si mai are si un frate laughing, care a aflat de ea si l-a inceput nu credea. ii lasa biletele cu ceea ce o sa i se intample si el se speria laughing)

e super serialul! are tot ce ai descris u, si cred ca avem aceleasi gusturi la filmehee hee (si eu am urmarit gossip girl, si totusi il ador pe acesta love struck )

7 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Poti sa incerci serialul 10 things I hate about you.Se incadreaza in descrierea ta.Vizionare placuta!

| ThinkPink a răspuns:

Ei iti zic sa te uiti la Supernatural, mai e si Hellcats

| cubuzunarulgol a răspuns:

10 Things I Hate About You

Mi se pare ca e cam ceea ce cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One Tree Hill

| fryekid a răspuns:

Entourage?

| deeaaaa a răspuns:

| Aaavil a răspuns:

Incearca Glee, e un serial superb, ia-ti primul episod din sezonul 1 si poate iti place, e de scoala, e musical, e nou, abia a inceput sezonul 2 si e dintre cele mai cunoscute seriale in State, mai incearca si 90210, seamana cu Gossip Girl, Copii bogati, dar in Beverly Hills, nu in NY