| madySweetly a întrebat:

Vreau sa ma uit la un fillm.,si nu stiu la ce. Vrea sa ma uit la un film asemanator cu The ring, Orphana sau Camera 1408

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Case 69, The Shining are doua gemene creepy, The Omen,The Good Son, Joshua, The Grudge, The Orphanage, Let Me In...

6 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Mie mi-a placut foarte multe atrocious, dar poti sa incerci si : Drag me to hell, The Rite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia,Scary Movie 5, Papusa Khucky, Ultima casa pe stanga

| Patyi a răspuns:

Bună love struck.

Un film asemănător cu " The Ring " ar fi " The GRudge ", cu " Orphan " - " Case 39 ", cu " Camera 1408 " ar fi The Number 23 si DeaD EnD. Funda? love struck.

| Agenta004 a răspuns:

Te poti uita la One Missed Call ( foarte bun filmul ), la The Rite ( asta e cu exorcizari.) sau The Omen

| jimm a răspuns:

Numarul 23

| Anononymus a răspuns:

Exista multe filme de acest gen dar eu iti propun uramatoarele: case 39; insidious; The grudge 1, 2, 3; Silent Hill.