| anonim_4396 a întrebat:

Știți vreun film horror asemănător cu room 1408? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi aici o lista cu mai multe: https://tastedive.com/like/1408

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooooo e bun 1408. Vrei sa spui filme care se petrec intr-o singura camera? Sunt multe si bune:
Exam
Cube
Panic Room
Phone booth
Saw
Devil (2010)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care se aseamănă cu 1408 care din cele enumerate de tine se aseamănă cel mai mult?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Devil este cu spirite rele cum e in 1408. O sa-ti placa.
Si cube e bun dar e genul puzzle.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Firar le am văzut pe toate, 1408 era unic nu are copie laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi aici o lista cu mai multe: https://tastedive.com/like/1408

| wpAbby a răspuns:

Nu am vazut filmul asta si nu prea vizionez horror, ocazional. Recent am vazut "Masacrul din Texas", din punctul meu d revedere e destul de horror laughing vizionare plăcută happy