| YooCata a întrebat:

Vreau sa merg vineri la Cluj sa vad filmul Iron Man 3.
Vreau sa stiu pretul filmului la cinematografele din Cluj... cu 3D sau fara.
Deci am gasit pe google orele la care se difuzeaza dar nu stiu de pret...

Răspuns Câştigător
| BeMine a răspuns:

Ora 13:40 :
- Student – 18.5 lei
- Normal – 19.5 lei

Ora 14:40:
- Student – 18.5 lei
- Normal – 22.5 lei

Ora 16:20:
- Student – 21.5 lei
- Normal – 22.5 lei

Ora 17:20:
- Student – 23.5 lei
- Normal – 24.5 lei

Ora 19:00:
- Student – 23.5 lei
- Normal – 24.5 lei

Ora 20:00 :
- Student – 23.5 lei
- Normal – 24.5 lei

Ora 21:10
- Student – 23.5 lei
- Normal – 24.5 lei

Ora 21:40:
- Student – 23.5 lei
- Normal – 24.5 lei

Ora 22:40:
- Student – 23.5 lei
- Normal – 24.5 lei

Preturile includ si ochelarii 3D. Aceste preturi sunt la Cinema City Cluj. Poti face si rezervare online pe site-ul : www.cinemacity.ro.
Pentru rezervare apesi pe :
- Program -> Cluj -> Apesi pe ora -> Rezervare online -> Ce bilet doresti -> Selectare Manuala -> Si-ti selectezi ce loc doresti -> Confirmare.
Daca iti faci rezervare online, trebuie sa iei bilete cu cel putin 30 de minute inainte de ora filmul. Altfel vei pierde rezervare.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Vizionare placuta!