| DesireMaria a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti la o intrebare hanah montana s-e drogheaza sau nu? la primul raspuns corect aveti o funda

Răspuns Câştigător
39 răspunsuri:
| anadragutza a răspuns:

Daaaa

| Balboa a răspuns:

Se zvoneste in mass media ca MILEY CYRUS se drogheaza. acum eu nu sunt pretena cu ea sa stiu daca e adv sau nu.

| ALIN1al a răspuns:

nu, nu cred ca se drogheaza

| ToNy_2305 a răspuns:

Deci in primul rand Hannah e Miley Cyrus.In al doilea rand DA Miley [Hannah] se drogeaza...a fost filmata.http://www.tmz.com/......h-montana/

| Marian_5450 a răspuns:

Am analizat foarte bine starurile, mai ales pe Hannah, de doi ani ii urmaresc pe Justin Bieber si pe Hannah. Hannah nu se drogheaza, sunt niste zvonuri venite direct din zona in care sta. Nu se stie exact cine a dat acest zvon dar unii spun (presupun ) ca un tip numit Tim, vazand comentariile si spusele presei dar si aspectul facial al Hannei, este clar ca nnu consuma droguri. S-ar pute sa se fi imbatat o data, cand niste reporteri i-au facut o poza.

| Ssoonnyy a răspuns:

Nu e nimic concret, in reviste se scriu cateodata tot felul de minciuni pentru a avea subiecte de barfa dar s-ar putea pentru ca se vede ca a luat-o putin pe aratuta.

| xDqqq a răspuns:

Da

| bufarina a răspuns:

De unde stii care e raspunsul corect?

| Maria_2391 a răspuns:

Eu cred ca nu este adevarat.