| DalinaAndreea a întrebat:

Am o intrebare, TPU!
Vreau niste site-uri cu concursuri gratis la care poti castiga premii:
-smartphon-uri
-bani
-si altele
Daca raspundeti corect, primul raspuns corect va primi funda!

Răspuns Câştigător
| alice2712 a răspuns:

Eu am intrat intr-o comunitate prin care castig un voucher eMAG. Dar acum e prea tarziu sa te inscrii.

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai visa, ca nu exista asa premii!
Nimic nu se da pe gratis, poate un tricou promotional, sau mostre de detergent, dar bani si smartphoane, categoric nu!

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns:

Am vazut mai demult un reportaj cu o femeie care dezleaga puzzle-uri, quizz-uri, etc. in loc sa munceasca. Dar nu o face pe internet, ci prin ziare si reviste (serioase) care ofera premii sau pentru concursuri legate de diverse produse comerciale. Pentru a le dezlega munceste opt ore pe zi si nu castiga mereu (e si functie de noroc), dar castiga suficient ca sa aiba din ce trai.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și aici, pe site, s-au oferit dintotdeauna premii, campionilor zilei. Acum, prin acumularea bănuților, poți alege ceva frumos din magazinul lor...

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru DalinaAndreea):

Aici, răspunsurile bune sunt apreciate/ răsplătite în monede (bănuți virtuali), iar când reușești să aduni suficienți, poți alege produsul dorit din magazinul de premii TPU. https://www.tpu.ro/ce-este-nou/
Și, renunță la aroganță!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Bingo!