| Culda a întrebat:

Buna imi puteti spune ce parere aveti despre hanah montana?

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E o fetita rasfatata. a ajuns vedeta degeaba.si acum mai toate fetitele se iau dupa ea. e un trend cam ca barby:e plin peste tot de lucruri cu hannah montanah, toate firmele pun poza ei sau numele pe lucrurile lor.ma mir ca nu s`a inventat apa minerala HM, sau tigari HM. E idolul copiilor cu varsta maxim de 11 ani. O zi buna.

| vampirika a răspuns:

O proasta
au aparut pufuleti acadele da. o in plastraight face

| Abcdefg123 a răspuns:

Idolul laughing tuturor copiilor prosti si a pitzipoancelor in devenire happy
N`am nimic cu Miley Cyrus, dar pe Hannah nu o pot suporta frustrated!

| bloodlover66 a răspuns:

O parere proasta. Dar parerea mea nu trebbuie neaparat sa fie si cea pe care sa o asculti. Daca iti place HM dai inainte si fi madnra daca nu asta e

| Alecsaandrra a răspuns:

O fitoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e destul de tare pati sa inveti multe din ea ma refer la dragoste si greutatile vieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

miley cyrus sa drogt cu etno botanice(real)

| kikivero a răspuns:

Nu prea ok, cu toate ca in vremurile de azi toata lumea este innebunita cu hanah ma rog nu si cei mai mari...depinde si de varsta, daca esti mai mare si daca iti place de hannah monana nu prea ar trebui la le zici la colegi s-ar putea sa rada de tine

| constantza a răspuns:

Nu mi se pare grozava! Colegii si prieteni mei spun ca e cea mai proasta si urata vedeta posibila.Am o colega care asculta hanah si toti rad de ea!

| ramic a răspuns:

Cred ca poate fi educativ daca stii sa iei ce trebuie de la ea, nu toate prostiile ci partile bune