| PrintiCristina a întrebat:

Ce parere aveti despre hanah montana? eu cred ca e...
Ce pot sa spun taaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeee

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Da! chiar daca unii spun ca e... eu cred ca are o voce incredibil de cristalina, si un aspect fizic nemaipomenit. cei care zic ca este... sunt doar invidiosii. si un fan/idol adevarat mereu va sti sa o aprecieze pentru ceea ce este. sa o adori mereu, pentru ca asa voi face si eu! Este GROZAVA!

25 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mie nu-mi place, dar n-am nimic cu ea.

| Th3eo a răspuns:

Mie mi se pare o fraiera. urasc serialul hannah montana si mi se pare foarte stupid ca are dublu rol in film. in ultimul timp miley se imbraca foarte sumar si nu cred ca ai ce vedea la ea.

| pwp a răspuns:

Imi place de ea dar nu pot spune ca e printre preferati!
imi place si cum canta si cum joacalove struck

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Măi copilași, Miley e drăguță, cântă frumos, dar Hannah este pentru copilași, are melodii simple și se îmbracă ca...

| FreakyFred a răspuns:

Eu cred ca e...
Ce pot sa spun faaaaaalllllllllllssssaaaaaaaaaaaa

| Afdsa a răspuns:

Buna.
Gusturile nu se discuta. Poate tie ci ti se pare ceva "tare", altuia nu'i place.Doar daca ai in jur de 10 ani, ca sa iti placa Hannah Montana, altfel nu gasesc raspuns.
Pa, pa.

| ALice_4674 a răspuns:

Dap:X pacat ca se terminasad

| Annitu a răspuns:

Crezi super prostrolling on the floor

| xSoaked a răspuns:

Crezi prost.

| DoRu a răspuns:

Eu sunt baiat, si mie imi place hannah montana, imi place si cum canta am cateva filme cu ea in pcbig grintongue

| тøхх a răspuns:

Imi place cum canta.

Dar Hannah sau Miley e tot aia. laughing

| IIIx333III a răspuns:

Dahee hee...eu am trecut de faza cu Hannah Montana. O ador pe Miley Cyrus(nu imi spuneti ca sunt proasta ca stiu ca e una si aceeasi), imi place personalitatea lui Miley mult mai mult decat a Hannei, dar nu am nimic cu ea.
Miley Forever.big grin

| Mony a răspuns:

Cu miley cyrus nu am nimic, canta bine,,, da pe hannah o urasc...numa hannah montana vad, reviste haine, caiete, penare, orice...

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Miley Cyrus = Hannah Montana straight face

si Miley canta cool, dar are vocea nu stiu.prea groasa.
Unele mel sunt chiar frum de-ale lu Miley. dar in rest este vocea lui Justin Piper in varianta feminina laughing nu ca J. B. s-ar deosebi de o fata. rolling on the floor

| DoubleS a răspuns:

Srryy... am mintith pentru fundarolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| AnkuEmil a răspuns:

Si hannah si miley is proaste

| DEX a răspuns:

Cati anisori ai?

Mie nu-mi place tongue

Răspuns utilizator avertizat
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Parerea mea...este de copii mici big grin traiesteti viata

| xilotto a răspuns:

Eu cred ca e tare ca Untuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tongue

| Fallen Angel a răspuns:

hee hee Poti sa ma lovesti si cu pietre ca mie tot nu imi (mai) place. Am depasit faza aia, chiar daca am 14 aniwinking

| coMpLeT a răspuns:

Da canta frumos, dar e o adolescenta cu fite

| kawaii69 a răspuns:

Pai in primul rand se scrie hannah montana iar in al doilea rand e prea laudaroasa bine recunosc ca joaca super in filme dar in realitate are fite si e laudaroasa.

| Black a răspuns:

WTF lol -.- pentru Anutzaaa normal ca daca esti fan al unui artist il apreciezi lol
Probabil ca urmaresti serialul dar sa stii ca in realitate e plina de fite si vai de ea...
+ca: daca tot crezi ca e asa "tareeeeeeeee" de ce nu inveti macar sa ii scrii numele? -.-

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Miley ori hannah...tot aia e... miley e:

draguta, are voce, canta bine, are bani...

hannah e:

o proasta, mereu vad:
penare caiete carti tricouri bluze pantaloni avatare poze postere etc etc. is multe
mai bine mily decat hannah