| Cocki a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva big grin Twilight, are mai multe sezoane? adica e ca Jurnalele vampirilor? Daca nu, cate episoade are? Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Nu, Twilight nu e ca Vampire diaries. Vampire diaries e serial, in schimb Twilight este un film structurat in 4 parti. Ultima parte "Zori de zi" (Braking Dawn) a fost impartita in alte 2 parti, una singura aparand din toamna 2011. Mai este ultima parte care va aparea toamna aceasta.
Numai bine!

8 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Twilight e film, nu serial. De aceea are 4 parti, cea de a 4-a avand si ea 2 parti. TVD e serial, deci are sezoane cu episoade.

| KellyGreen a răspuns:

Twilight are 4 fime, ulima parte din Braking dawn( al 4'lea film) va aparea toamna asta. Si am auzit ca e vorba sa se faca inca un film, al 5'lea.

| Deenissa a răspuns:

Twilight este film si are 4 parti.
1.Twilight Amurg.
2.Twilight New Moon.
3.Twilight Saga Eclipse.
4.Thilight Breaking Down( 1 parte a filmului a aparut.si a-2 este in asteptare)
Sper ca te'am ajutaat.
Fundaa? big grin

| BLABLAGAGA a răspuns:

Twilight are 4 parti si a IV-a a fost impartita in doua parti

| pauldeva a răspuns:

Twilight nu e ca Vampire diaries. Vampire diaries e serial, in schimb Twilight este un film structurat in 4 parti. Ultima parte "Zori de zi" (Braking Dawn)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight nu este un seria, este film!
Are partile astea:
Twilight 2008
Twilight:New Moon
Twilight:Eclipse 2010
Twilight:Breacking Dawn 2011

| RebecaBaa a răspuns:

Twilight e film! Si are vreo 4 parti, daca nu ma insel big grin deci 4 filme.

| Dianes a răspuns:

Twilight nu e serial...dar au aparut doar 4 filme si ultimul trebuie sa apara in noiembrie anul acesta...